Ubezpieczenie samochodu

ubezpieczenie samochodu Lublin

Czy dobre ubezpieczenie auta w niskiej cenie jest możliwe? Właśnie jesteś na dobrej drodze, bo trafiłeś do nas. OC samochodu to podstawowy obowiązek wynikający z ustawy. Chroni nas od niepożądanych zdarzeń w Polsce, jak i poza jej granicami. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i innych typów. Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC warto zadbać o kompleksową ochronę swojego pojazdu. Oferujemy dobry zakres AC, Assistance, NNW, Szyb, Opon w najniższej cenie na rynku. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ubezpieczeń samochodowych na terenie Lublina. Dostosujemy usługę do wszystkich Twoich potrzeb i oczekiwań!

Ubezpieczenie samochodu. Co wybrać?

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych - ubezpieczenie samochodu OC- AC - NNW

W pwubezpieczenia.pl staramy się zapewnić maksymalnie zróżnicowaną i kompleksową ofertę tak, by każdy kierowca znalazł idealną opcję dla siebie. Dlatego też oprócz ubezpieczenia komunikacyjnego OC, proponujemy dodatkowo szeroki zakres NNW oraz AC. Współpracujemy z najlepszymi w Polsce firmami, które cieszą się całkowitym zaufaniem i zadowoleniem każdego klienta. Korzystając z naszej oferty, możesz być pewien, że otrzymasz maksymalnie zindywidualizowaną oraz profesjonalną usługę w możliwie jak najniższej cenie. Wszystkie proponowane przez nas polisy zapewniają kompleksową pomoc w razie jakiegokolwiek wypadku. Świadczone na terenie Lublina usługi ubezpieczenia samochodu OC, AC, a także NNW są więc gwarancją bezpieczeństwa oraz bezstresowego rozwiązania kryzysowych sytuacji. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego też gwarantujemy, że otrzymasz merytoryczną i profesjonalną pomoc oraz rady.

Ubezpieczenia samochodowe w Lublinie - spersonalizowana usługa

Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia samochodu OC warto także rozważyć zakup polis dodatkowych w postaci AC, czy też NNW. Gwarantuje to dużo większą ochronę zarówno kierowcy oraz jego bliskich, jak i auta. Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne obejmuje ochroną jedynie szkody powstałe w momencie wypadku spowodowanego przez osobę trzecią. Dlatego też dobrze jest wziąć pod uwagę nabycie polisy Autocasco, która jest pomocna w przypadku szkód wyrządzonych przez nas samych (na przykład nieumyślne zarysowanie samochodu na parkingu) oraz w sytuacjach związanych z kradzieżą pojazdu. Obydwa odszkodowania często są objęte także premiami i zniżkami dla dobrych kierowców. Kolejnym ważnym ubezpieczeniem, jest NNW, obejmujące ochroną zdrowie i życie prowadzącego oraz pasażerów. Dzięki niemu można pokryć na przykład koszty leczenia lub rehabilitacji.

Ceny takich usług potrafią się jednak bardzo wahać, a firmy je udzielające posiadają różne kryteria wyceny. Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania ze świadczonej na terenie Lublina pomocy pwubezpieczenia.pl. Staramy się zapewniać naszym klientom jak najbardziej kompleksową  ofertę ubezpieczeń samochodu, w jak najniższej cenie, co jest możliwe, dzięki naszej wieloletniej współpracy z wiodącymi w branży firmami. Działamy w pełni transparentnie i zależy nam na zapewnieniu Ci pełnej ochrony!

Ubezpieczenia OC Paulina Wilczak
ul. Okrzei 2 (przy wąwozie) 20-128 Lublin