Inne

Ubezpieczenie turystyczne

Wybierasz się na wakacje, weekend lub podróż służbową? Jedź ze spokojną głową. Ubezpieczenie podróży pokryje koszty leczenia, transportu medycznego. Pomoże, gdy zgubisz dokumenty na wyjeździe. Wypłaci odszkodowanie w razie nieszczęśliwego wypadku, który spowoduje u Ciebie uszczerbek na zdrowiu. W ramach polisy podróżnej możesz ubezpieczyć swój bagaż oraz zapewnić sobie zwrot kosztów wyjazdu. Postaramy się o to, aby Twój urlop był bezpieczny.

Ubezpieczenie NNW

Zachęcamy do skorzystania z ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jak sama nazwa wskazuje, ubezpieczyciel zapewni Ci wsparcie finansowe, gdy Twoje zdrowie ucierpi wskutek wypadku. Dodatkowo polisa zapewni Ci zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji lub zwrot kosztów zakupu środków pomocniczych niezbędnych po wypadku. Oferujemy NNW szkolne, dla dzieci w żłobkach/przedszkolach, NNW pracowników oświaty, NNW indywidualne. Wysokie sumy ubezpieczenia w niskiej składce.

Ubezpieczenie telefonu

Ubezpieczenie smartfonu, tabletu, smartwatcha. Ochrona na wypadek uszkodzenia/zniszczenia , zalania, przepięcia prądu, kradzieży z włamaniem, rabunku oraz kradzieży kieszonkowej. Bez telefonu jak bez ręki? Ubezpieczenie zapewni Ci telefon zastępczy na czas naprawy.

Ubezpieczenia Paulina Wilczak
ul. Okrzei 2 (przy wąwozie) 20-128 Lublin