Ubezpieczenie dla firm

ubezpieczenia firm Lublin

Prowadzenie własnej działalności nie należy do najłatwiejszych. Wiele spraw na głowie każdego dnia. Właśnie z tego powodu warto ubezpieczyć siebie i swoich pracowników od nieprzewidzianych zdarzeń. Rodzajów działalności jest wiele. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz najlepszych ubezpieczeń dla firm w Lublinie, w pełni dopasowany do Twojego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz z własnym biznesem, czy jesteś wiele lat na rynku. Zapewnij sobie ochronę tego, w co wkładasz tyle pracy. W naszej ofercie znajdziesz ubezpieczenie budynków, mienia, mienia w transporcie, odpowiedzialności cywilnej oraz grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich pracowników.

Bezpieczna działalność dzięki ubezpieczeniom dla firmy

Podejmowanie działań biznesowych wiąże się z ryzykiem – nie tylko straty finansowej, ale również powstania szkód innego rodzaju. Jak się ochronić przed ich skutkami? Jednym ze sposobów na to jest ubezpieczenie budynków, które precyzyjnie dobierzesz i wykupisz w ramach współpracy z nami. Jeżeli prowadzisz firmę w biurze czy zakładzie, którego jesteś właścicielem, pamiętaj o tej polisie, bo dzięki niej w razie zniszczenia nieruchomości, np. z powodu pożaru czy powodzi, otrzymasz odszkodowanie pokrywające powstałe szkody.

Dużą wartość ma z pewnością również mienie Twojego przedsiębiorstwa, dlatego ono także powinno zostać objęte polisą. Niezależnie od tego, czy chodzi o środki transportu, narzędzia, linie produkcyjne, sprzęt komputerowy czy jakiekolwiek inne przedmioty lub obiekty o wysokiej wartości, w ramach współpracy z nami zaopatrzysz się we właściwe ubezpieczenie dla firm. Starannie dobrana oferta pozwoli Ci mieć pewność, że nawet jeśli dojdzie do zniszczenia lub utraty majątku, otrzymasz stosowne odszkodowanie, które pokrywa powstałe straty.

Ubezpieczenia dla firm w Lublinie z każdej branży

Specjalnie z myślą o przedsiębiorstwach z Lublina i okolic świadczących usługi przewozowe i spedycyjne proponujemy ubezpieczenia dla firm transportowych, które obejmują dostarczane do celu ładunki. Polisa daje pewność, że nawet w razie uszkodzenia lub utraty towarów towarzystwo wypłaci rekompensatę odpowiadającą ich wartości. To niezwykle ważny aspekt prowadzenia działalności gospodarczej w branży transportowej, który jest standardem na rynku wśród profesjonalnych przedsiębiorstw.

W ofercie znajdują się również ubezpieczenia grupowe na życie dla pracowników, które są dla nich korzystnym rozwiązaniem z wielu względów. Pierwsza kwestia to niska składka zamykająca się w kwocie kilkudziesięciu złotych – tyle wystarczy, aby osoby zatrudnione w Twoim przedsiębiorstwie mogły skorzystać z oferty. Ponieważ jest to dobrowolne świadczenie, muszą wyrazić zgodę na opłacanie składki, w zamian za co będą mieć pewność, że ich zdrowie i życie są objęte ochroną. W razie ich utraty po stronie towarzystwa leży obowiązek wypłaty odszkodowania.

Każde ubezpieczenie firm dobieramy z uwzględnieniem specyfiki działalności i indywidualnych potrzeb oraz wymagań przedsiębiorstwa. Mamy wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę na temat dostępnych na rynku polis, dzięki czemu możemy zapewnić profesjonalne wsparcie w ich wyborze. Zapraszamy do współpracy klientów z Lublina i okolic niezależnie od tego, czy chodzi o ubezpieczenia budynków, grupowe, mienia, OC czy jakiekolwiek inne.

Ubezpieczenia firmy Paulina Wilczak
ul. Okrzei 2 (przy wąwozie) 20-128 Lublin